ФІНАЛІ КУБКУ УКРАЇНИ З УШУ (САНЬШОУ)

в м. Вінниця:

... Читати далі »

Переглядів: 695 | Додав: ksen4ik | Дата: 28.11.2014

Завдяки спортсменам-сумоїстам Переяслав-Хмельницького вишу Київщина здобула третє загальнокомандне місце

24-26 жовтня у місті Суми проходив Кубок України серед чоловіків та жінок із сумо. Збірну команду Київської області представляли сім студентів Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди. Це були перші для них змагання. Приємно, що спортсмени повернулися не з пустими руками, вкотре порадувавши рідну Alma Mater високими спортивними здобутками.

Так, студент фінансово-економічного факультету Олександр Шатило здобув срібну медаль у ваговій категорії д ... Читати далі »

Переглядів: 625 | Додав: ksen4ik | Дата: 28.11.2014

Туризм — перевірка на витривалість

25 вересня на території спортивно-оздоровчої бази «Переяславль» зібралися студенти місцевого університету, щоб узяти участь у змаганнях та конкурсах, присвячених Дню туриста, які вже стали традиційними й проходять 15 років поспіль. Головний суддя змагань доцент кафедри спортивних дисциплін та туризму Ігор Палатний  наголосив:

— Туризм займає важливе місце у навчально-виховній роботі вишу, тому змагання із туризму студенти факультету фізичного виховання чекають з особливим нетерпінням й хвилюванням. Для них усе вперше: участь у подоланні «Смуги перешкод», «Фігурному водінні велоси ... Читати далі »

Переглядів: 808 | Додав: ksen4ik | Дата: 28.11.2014