Понеділок, 17.05.2021, 04:24

 

Наше опитування
Який вид спорту вам подобається
Всього відповідей: 1136
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Навчально-виховний процес кафедри спортивних ігор забезпечують:  
   


Джус Олег Миколайович
– завідувач кафедри, вчений у галузі фізичної культури і спорту, кандидат педагогічних наук, професор. 1970 – 1986 р.р. – голова тренерської і науково-методичної Ради Федерації футболу СРСР. 1986-1989 р.р. – радник Міністра молоді і спорту в Алжирській Республіці. Здійснював роботу в зарубіжних країнах: Голландії, Італії, Іспанії,Тунісі, Алжирі, Екваторіальній Гвінеї, надавав науково-методичну допомогу тренерам професійних футбольних команд. Член технічного комітету Європейської асоціації футболу (УЄФА). Автор понад 100 наукових праць, серед яких два методичних і два навчальних посібники. Ним підготовлено 12 кандидатів і 2 доктори наук.
За значний внесок у розвиток вітчизняного футболу зарахований до почесної книги Федерації футболу СРСР, почесний член Федерації футболу України.

 Збірна команда університету з баскетболу
   Сембрат Сергій Васильович – заступник завідуючого кафедри, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент. КМС з баскетболу. Автор понад 27 публікацій, з них 18 наукових, 9 – навчально-методичного характеру та 5 навчально-методичних посібників. Головний тренер збірної команди університету з баскетболу, неодноразового призера Київської області серед чоловічих команд.

 


 
   


Курочкін Віктор Григорович
– доцент, суддя Всесоюзної та Національної категорії з хокею на траві, голова комітету суддів Федерації хокею на траві України. 1980-1985 р.р. – тренер молодіжної збірної команди СРСР, збірної команди Узбекистану, жіночої команди вищої ліги "Андижанка” м. Андижан з хокею на траві. Нагороджений почесною грамотою Президії Верховної Ради Узбекистану (1982 р.), почесною грамотою і відзнакою Міністерства освіти і науки України "Відмінник освіти України (1996 р.).” Автор понад 24 публікацій, з них 15 наукових, 9 – навчально-методичного характеру та 15 навчально-методичних посібників.

 
 
   


Борисов Олександр Олександрович
– доцент, суддя національної категорії з волейболу. 1991-1994 р.р. – головний тренер жіночої волейбольної команди вищої ліги "Аплеко-Інститут” м. Переяслав-Хмельнийький. Нагороджений почесною грамотою і відзнакою Міністерства освіти і науки України "Відмінник освіти України (1996 р.), почесними грамотами Державного комітету з фізичної культури і спорту, Федерації волейболу України. Автор понад 22 публікацій та 15 навчально-методичних посібників у тому числі й 3-х навчальних посібників під грифом МОН України.

 
 
   


Степаненко Володимир Михайлович
– кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент. Член технічного комітету України з футболу. Автор понад 25 публікацій, з них 15 наукових, 10 – навчально-методичного характеру та навчально-методичного посібника "Теорія і методика викладання футболу” виданого з грифом МОН.

 

 
   


Коханець Петро Петрович
– кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент. Заступник директора інституту фізичного виховання і природознавства. Автор понад 20 публікацій, з них 12 наукових, 8 – навчально-методичного характеру та 2 навчально-методичних посібника.

 

 
   


Троценко Тетяна Юріївна
– кандидат педагогічних наук, доцент. Автор понад 25 наукових публікацій та навчально-методичного посібника "Теорія і методика викладання рухливих ігор і забав”. Член організаційного комітету по проведенню Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції "Актуальні питання викладання спортивних ігор, туризму і спортивних дисциплін у закладах освіти”.

 
 
   


Погребний Віктор Володимирович
– старший викладач. Автор понад 15 наукових публікацій та навчально-методичного посібника "Методика викладання пляжного волейболу”.

 


 
   


Курочкін Георгій Вікторович
– викладач, КМС з гандболу. Аспірант Київського НДПУ ім.. М.П. Драгоманова. Автор понад 10 наукових публікацій та навчально-методичного посібника "Правила з хокею на траві”.

 

 
   


Кривенко Юрій Олександрович
– викладач. Автор понад 10 наукових публікацій.

 
Пошук
Архів записів
Ми в соціальних мережах
Ми в соц. мережах
Copyright kuybida.ucoz.ua © 2021Зробити безкоштовний сайт з uCoz