Понеділок, 17.05.2021, 04:15

 

Наше опитування
Який вид спорту вам подобається
Всього відповідей: 1136
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу


 

   
Основні навчально-методичні праці викладачів кафедри

УДК 796.332 ББК 75.578 С 79
Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих педагогічних навчальних закладів
(лист № 1/11-3599 від 30.04.2010р.)

Степаненко В.М. Теорія і методика викладання футболу: навч. посібник [для студ. вищ. пед. навч. закладів]/В.М. Степаненко. – Переяслав-Хмельницький: СПД Кузьмичова Р.Ю., 2010.-

У навчальному посібнику узагальнено знання та викладено сучасні погляди на трактування основних положень теорії та методики викладання футболу: історія виникнення і розвитку футболу у світі і в Україні;
суть і характеристика гри та техніка безпеки під час проведення занять з футболу; основи техніки і тактики гри та методика навчання і тренування футболістів; організація навчально-тренувального процесу з футболу школярів. Розглянуто загальні питання про особливості організації і проведення змагань з футболу. Проаналізовано правила гри та характерні особливості науково-дослідної роботи студентів з проблем футболу.УДК 796.332 ББК 75.578 С 79
Рекомендовано
Міністерством освіти і науки України
(протокол № 14 / 18. 2-726 від 09.04.04)
як навчальний посібник

Навчальний посібник висвітлює загальні основи теорії і методики спортивних ігор, оволодівши якими, майбутній вчитель зможе самостійно вести навчальну і позакласну роботу зі спортивних ігор в школі.
Посібник рекомендується для підготовки викладачів фізичного виховання педагогічних ВНЗ, тренерів ДЮСШ, учителів ЗОШ, спортивних організаторів КФК ДСТ.
ISBN ББК 75.5
© О.О. Борисов В.Г Курочкін


 Методика викладання настільного тенісу. Навчальний посібник. – Київ: вид-во "Міленіум”, 2008. 489 с.
У навчальному посібнику надається історія, характеристика техніки і тактики та методика навчання настільному тенісу.
Посібник рекомендується для викладачів фізичного виховання педагогічних ВНЗ, тренерів ДЮСШ, учителів ЗОШ, спортивних організаторів КФК ДСТ.
 ISBN 966-7053-15-3 ББК 75.579
© О.О. Борисов, М.Т. Данилко, В.Г. Курочкін

УДК 796.355(075.8)
[b] ББК 75.579 я 73
К 93[/b]

Укладачі: В.Г. Курочкін – доцент кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму державного вищого навчального закладу "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди”.
О.О. Борисов – доцент кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму державного вищого навчального закладу "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди”.
М.Т. Данилко – канд. педагогічних наук, доцент, декан факультету фізичного виховання державного вищого навчального закладу "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди”.

Рецензенти: О.М.Джус– канд. педагогічних наук, професор кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму державного вищого навчального закладу "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди”.
В.М. Костюкевич – канд. педагогічних наук, професор, завідувач кафедри спортивних ігор Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, заслужений тренер України.
В.І. Ус – Генеральний секретар Федерації хокею на траві України, суддя міжнародної категорії.
К 93 Курочкін В.Г.
Організація і проведення змагань з хокею на траві в залах: Навчальний посібник. – Київ: вид-во "Ювента – Плюс”, 2006. – 178 с.
У навчальному посібнику висвітлюються історія хокею на траві і в залах, розвиток хокею на траві в світі і на Україні. Надаються нові правила змагань і методика суддівства, організація і проведення змагань, а також матеріали по підготовці суддів.
Посібник рекомендується для викладачів фізичного виховання педагогічних ВНЗ, тренерів команд майстрів і ДЮСШ, учителів ЗОШ, спортивних організаторів КФК ДСТ при підготовці суддів з хокею на траві.


IS[b]BN 966-7053-37-х
ББК 75.579 я 73
© В.Г. Курочкін, О.О. Борисов, М.Т.Данилко


УДК 796.332
ББК 75.578
Д 42


Укладачі: О.М. Джус – завідувач кафедри спортивних ігор, туризму і здорового способу життя, к.п.н., професор державного вищого навчального закладу "Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди”.
О.О. Борисов – доцент кафедри спортивних ігор, туризму і здорового способу життя державного вищого навчального закладу "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди”.
М.Т. Данилко – кандидат наук фізичної культури і спорту, професор кафедри теорії і методики фізичного виховання ДВНЗ "Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди”.

Рецензенти: Г.А. Лисенчук – доктор наук фізичної культури і спорту, професор кафедри футболу Національного університету фізичного виховання і спорту України.
В.М. Шамардін – к.п.н, професор, проректор з навчально-виховної роботи Дніпропетровського інституту фізичної культури і спорту.

Д 42
Джус О.М.
Настільна книга тренера з футболу: Навчальний посібник. – Київ: вид-во Міленіум, 2007. с. 360

У навчальному посібнику викладені основи управління підготовкою футболістів, теорії і методики спортивного тренування. Практичні рекомендації, розподілу по заняттям у відповідних циклах, етапах і періодах. Приведені інструкції по складанню цільових програм підготовки збірних і клубних професійних команд з футболу і по роботі науково-методичних груп у не аматорських футбольних командах.
Сподіваємось, що навчальний посібник надасть допомогу тренерам при плануванні обсягу і інтенсивності навантаження тренувальних занять.
Посібник рекомендується для викладачів і студентів факультетів фізичного виховання педагогічних ВНЗ, тренерів команд всіх підрозділів.ISBN 966-8063-Х-8 ББК 75.578
© О.М. Джус, О.О. Борисов, М.Т. Данилко


Рекомендовано
Міністерством освіти і науки
України

(протокол № 14 / 18.2-726 від
09.04.04)
як навчальний посібник
 
     У навчальному посібнику
висвітлюються історія баскетболу і гандболу, основні тенденції розвитку і
розвиток їх на Україні. Надаються правила змагань і методика суддівства.
Надана методика навчання техніки і тактики, а також наведені комплекси вправ,
які можна застосувати у навчальному та навчально-тренувальному процесі під
час занять баскетболом і гандболом.
 
     Посібник рекомендується для
викладачів фізичного виховання педагогічних ВНЗ, тренерів ДЮСШ, учителів ЗОШ,
спортивних організаторів КФК ДСТ.
Посібник видається за сприянням
гандбольного клубу "Світлотехнік – Колос” м. Бровари.
 966
ББК 75.579 
 Б 82

   Рекомендовано 
Міністерством освіти і науки України (протокол № 14/18.2-1017 від 21.04.06) як навчальний посібник:

     Б 82  Методика викладання хокею з шайбою: Навчальний посібник. – Київ: вид-во "Міленіум”, 2006. 528 c. У навчальному посібнику висвітлюються історія хокею з шайбою, основні тенденції розвитку в світі і розвиток хокею на Україні. Надаються нові правила змагань і методика суддівства  Посібник рекомендується для викладачів фізичного виховання педагогічних ВНЗ, тренерів ДЮСШ, учителів ЗОШ, спортивних організаторів КФК ДСТ. 
 ISBN  966-7053-15-3                                              ББК 75.579

© О.О. Борисов, Данилко М.Т. .Г.Курочкін                                                     
   Пошук
Архів записів
Ми в соціальних мережах
Ми в соц. мережах
Copyright kuybida.ucoz.ua © 2021Зробити безкоштовний сайт з uCoz