Понеділок, 17.05.2021, 04:34

 

Наше опитування
Який вид спорту вам подобається
Всього відповідей: 1136
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

    Кафедра була створена в 1991 році. На денній та заочній формі навчання кафедра забезпечує викладання наступних навчальних дисциплін: спортивні ігри (баскетбол, гандбол, волейбол, футзал, футбол), рухливі ігри, настільний теніс, бадмінтон, теорію та методику викладання обраного виду спорту, спортивно-педагогічне удосконалення.

    У відповідності до вимог вищої школи викладачі кафедри удосконалюють свою теоретичну та практичну діяльність, тісно пов’язують свої знання з вимогами загальноосвітньої школи.Діяльність кафедри спрямована на організацію навчально-виховного процесу студентів, розробку, видання і впровадження навчально-методичних посібників. 

    В навчальному процесі конкретизовані і широко висвітлюються між предметні зв’язки з дисциплінами загальноосвітнього та медико-біологічного циклів, розкриваються їх теоретико-методичні аспекти. Щорічно проводяться науково-методичні конференції, обговорюються студентські доповіді та реферати з методологічних проблем спортивної науки.

    Кафедра постійно застосовує різнобічні форми виховної роботи з студентами: виступи з бесідами у гуртожитку, проведення вечорів відпочинку, організацію показових художньо-спортивних виступів, проведення спортивних змагань, здійснює пропаганду здорового способу життя. Викладачі кафедри надають методичну допомогу вчителям загальноосвітніх закладів міста Переяслава-Хмельницького та району.

    Викладачами кафедри на допомогу студентам у навчальному процесі підготовлено понад два десятки методичних розробок, які постійно оновлюються та поповнюються. Для проведення навчально-методичної роботи кафедра забезпечена сучасним інвентарем та обладнанням, електронними носіями навчально-наочних посібників.

    Кафедра співпрацює з провідними ВНЗ України: НУФВСУ, Інститутом фізичного виховання і спорту НПУ ім.. М.П. Драгоманова.

    Під керівництвом викладачів кафедри студентами проводяться дослідження за науково-дослідною темою: «Підвищення ефективності тренувальної і змагальної діяльності в ігрових видах спорту». Результати досліджень відображаються в наукових статтях та використовуються при написанні курсових, бакалаврських і магістерських робіт.

    Щорічно викладачами кафедри проводиться Всеукраїнська студентська науково-практична конференція: «Актуальні проблеми розвитку спортивних ігор, спортивних дисциплін і туризму в закладах освіти».


Колектив кафедри спортивних ігор: (з ліва на право)

Степаненко В.М., Борисов О.О., Троценко Т.Ю., Курочкін В.Г., Сембрат С.В., Погребний В.В., Коханець П.П., Курочкін Г.В.

 

Пошук
Архів записів
Ми в соціальних мережах
Ми в соц. мережах
Copyright kuybida.ucoz.ua © 2021Зробити безкоштовний сайт з uCoz