Форма входу
Головна » 2016 » Березень » 23 » Баскетболісти
14:11
Баскетболісти

Баскетболісти університетської команди “УДАР” укотре здобули переконливу перемогу!

21 лютого в рамках першості Київської області з баскетболу в спортивному залі Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди баскетболісти університетської команди “УДАР” приймали обухівців. Гра розпочалась із атак господарів. Уже на третій хвилині першої чверті наші баскетболісти вели у рахунку із відривом у 10 очок. Тренер гостей був змушений взяти тайм-аут, аби внести певні корективи в гру своєї команди. Після хвилинної перерви гра обухівців дещо поліпшилась, і перша чверть закінчилась із рахунком 18:12 на користь “УДАРу”. На початку другої чверті переяславці перестали влучати у кільце суперників, і гості змогли скоротити рахунок до двох очок — 22:20. Здавалось, ще якась мить, і обухівські баскетболісти не лише зрівняють рахунок, а й вийдуть вперед. Проте господарі дещо змінили тактику — на завершальний кидок стали виводити Миколу Лук’яненка, і він тричі поспіль результативно завершив атаки команди. На велику перерву баскетболісти пішли за рахунку 34:27 на користь “УДАРу”. У двох завершальних чвертях наші баскетболісти вирішили не підпускати суперників ближче ніж на 10 очок. Фінальний свисток зафіксував переможний для переяславського “УДАРу” рахунок — 71:52.

Переяславці впевнено посідають друге місце у Чемпіонаті Київщини і мають гарні шанси продовжити боротьбу за чемпіонство. Тож вітаємо університетську команду “УДАР” та її тренера із черговою впевненою перемогою і бажаємо не зупинятися на досягнутих успіхах, і надалі підкорювати спортивні вершини, радуючи вболівальників лише перемогами.