Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2015 » Квітень » 7 » Півфінал чемпіонату Київської області з баскетболу
13:32
Півфінал чемпіонату Київської області з баскетболу

22 березня у спортивній залі Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди відбулась друга гра півфіналу чемпіонату Київської області з баскетболу, в якій університетська команда “УДАР” зустрілась із командою “Лісовики” з Ірпеня. У першому матчі між цими командами, який відбувся в Ірпені 15 березня, перемогу із рахунком 93:82 святкували наші баскетболісти. Для виходу у фінал переяславцям потрібно було виграти і домашню зустріч. Згідно положення про чемпіонат області, у разі поразки “УДАРу” ці команди мали зіграти третю гру. Перед матчем тренер переяславців Сергій Сембрат наголосив, що суперник після домашньої поразки має грати в атакувальний баскетбол і наші гравці мають із цього скористатися, граючи у швидких відривах. Проте гості не поспішали бігти безоглядно вперед. Перш за все ірпінці вирішили максимально грамотно зіграти в обороні, не даючи шансу на атаку свого кільця баскетболістам “УДАРу”. За кілька секунд до завершення першої четверті рахунок був 21:20 на користь баскетболістів “УДАРу”. І лише відчайдушний кидок разом із сиреною переяславця Олексія Макаренка із-за шестиметрової лінії приніс нашій команді відрив у чотири очки.
Друга четверть розпочалась із атак гостей. За чотири хвилини наші баскетболісти не змогли закинути жодного м’яча до кошика суперників, зробивши при цьому сім невимушених помилок в атаці. Тренер “УДАРу” мусив брати хвилинну перерву, аби вказати своїм гравцям на їх помилки. Після внесення коректив гра переяславських баскетболістів покращилась і на велику перерву команди пішли із рахунком 38:33 на користь переяславців.
У третій четверті гості вдались до пресингу, змушуючи переяславців помилятися і результат не забарився. “Лісовики” не лише відіграли різницю в очках, а й під кінець четверті навіть вийшли вперед — 53:55. Наші баскетболісти, коли над ними нависла перспектива поразки та гра додаткового матчу, у заключній четвертій четверті побігли в атаку аби відігратись. Гра у цій четверті нагадувала шальки терезів. Команди, пропустивши результативну атаку суперника, відразу відповідали своєю результативною атакою і рахунок змінювався на одне, два очка на користь тієї чи іншої команди. За п’ять хвилин до закінчення матчу гості вели у рахунку — 62:65. Переяславці не здавались і, організувавши кілька чудових атак, завершили їх точними кидками із-за шестиметрової лінії. Після цього гості, аби швидше заволодіти м’ячем, стали порушувати правила, змушуючи наших баскетболістів виконувати штрафні кидки, які цього дня у наших гравців не зовсім виходили. Проте часті порушення правил призвели до того, що гості мусили завершували гру учотирьох. За п’ять фолів матч не дограли Іван Волховський та Олег Гриценко.
Матч завершився із рахунком 81:71 на користь “УДАРу”. Тож у фіналі наші баскетболісти зустрінуться із командою “Спортліцей” із Білої Церкви, яка також у двох матчах перемогла другу ірпінську команду “Грін Тім”. Фінальні ігри відбудуться 5 квітня. Із майданчиком, на якому вони пройдуть, організатори поки що не визначилися. Переяславці за підтримки міського голови Тараса Костіна, який відвідує всі домашні ігри “УДАРу”, пропонують провести їх у нашому місті. Будемо сподіватися, що обласна федерація підтримає ініціативу переяславців.