Головна » 2015 » Квітень » 7 » Першість Переяславщини із міні-футболу
10:58
Першість Переяславщини із міні-футболу

В університеті відбувся черговий тур першості

Переяславщини із міні-футболу

17 січня у спортивній залі Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди відбувся черговий тур першості Переяславщини із міні-футболу.
Легкі перемоги над своїми суперниками здобули футболісти із Великої Каратулі — вони із рахунком 12:6 перемогли команду із Цибель, та футболісти із Вовчкова — вони переграли лецьківську «Зорю» із рахунком 10:3. Решта матчів були доволі впертими. «Костал» із мінімальним рахунком 4:3 переграв футболістів із «Солонців», а команда із Жовтневого із рахунком 7:5 переграла Мазінки. Після першого тайму дівичківського «Дніпра» та «Солонців-2» рахунок зустрічі був 0:0. Команди грали доволі обережно. На початку другого тайму ситуацію загострити вирішив арбітр матчу Михайло Дола. Він видалив одного із ключових гравців «Солонців-2» Володимира Рубана. Порушення було не настільки грубим, щоб «потягло» на другу жовту картку та вилучення. Футболісти «Дніпра» скористались більшістю і відкрили рахунок гри. Через дві хвилини, коли команди грали уже у рівних складах, футболісти із «Солонців-2» кинулись відіграватися і пропустили другий гол від «Дніпра», його забив Сергій Шинкар. На останній хвилині іще два м'ячі залетіли до воріт «Солонців-2». Тож остаточний рахунок гри 4:0 на користь футболістів із «Дніпра». В останній грі туру на майданчик вийшли сусіди та затяті суперники «Дем'янці-Сімекс» та команда із Гайшина. Уже на третій хвилині гри гайшинець Олександр Видолоб відкрив рахунок гри — 1:0. Проте довго радіти гайшинцям не довелось. Уже через хвилину гравець Дем'янець Олексій Кузьменко зрівнює рахунок — 1:1. У середині першого тайму кращий гравець гайшинської команди Вадим Виноградній виводить свою команду вперед — 2:1. Цього разу дем'янчанам вдалось зрівняти рахунок лише під кінець першого тайму. Гол забив Юрій Кривенко. У другому таймі на 25 хвилині гри Юрій Кривенко виводить «Дем'янці-Сімекс» вперед — 3:2. За хвилину Євген Левченко зрівнює рахунок — 3:3, а ще через 6 хвилин Сергій Свириденко виводить гайшинців вперед — 4:3. Проте перемогу футболістам із Гайшина відсвяткувати цього дня не вдалось. Їх ключовий гравець Вадим Виноградній в одному із зіткнень отримав ушкодження і мусив залишити поле. За 4 хвилини до фінального свистка Олексій Кузьменко зрівнює рахунок. Через дві хвилини він же виводить свою команду вперед. А на останніх секундах матчу Роман Кривенко із Дем'янець забив шостий гол у ворота гайшинців. Гра закінчилась із рахунком 6:4 на користь дем'янчан. Після семи ігор турнірну таблицю очолила команда «Костал». Друге місце посідають футболісти із Гайшина, а на третє вийшла команда «Дніпро» із Дівичок.